Items filtered by date: квітня 2017 — Свинарство - цікавий блог
Понеділок, 17 квітня 2017 19:41

ВІДБІР РЕМОНТНОГО МОЛОДНЯКУ

В умовах інтенсивного ведення свинарства великого значення набуває організація вирощування ремонтного молодняку, мета якого – своєчасне поповнення основного стада свиноматок та кнурів. Тобто від якості ремонтного молодняку значною мірою залежать показники продуктивності як племінного, так і товарного стада.

На сьогоднішній день актуальним залишається питання вирощування власного ремонтного молодняку з відповідною технологією відбору та годівлі в різні періоди.

Понеділок, 17 квітня 2017 19:04

МІКРОКЛІМАТ СВИНАРНИКА

Система мікроклімату на свинофермі передбачає насамперед досягнення і підтримку такої температури і вологості повітря, які забезпечують швидке збільшення живої маси у дорослих особин і енергійний ріст молодняку. 

Оптимальний режим температур для тварин різного віку та статі не однаковий. Це пов’язано з різною інтенсивністю обміну речовин, яка змінюється зі збільшенням живої ваги та інтенсивністю використання – тобто продуктивністю. Навіть в окремих тварин однієї статево-вікової групи реакція на зміну температури може відрізнятися.

Від надмірної температури найчастіше страждають племінні свиноматки – навіть на підприємствах, основні показники яких щодо мікроклімату відповідають нормі. Це пов’язано зі значними розбіжностями оптимальної

Неділя, 09 квітня 2017 19:58

ЕНДЕМІЧНА ДІАРЕЯ СВИНЕЙ

На сьогоднішній день окрім АЧС існує ще один таємний ворог у свинарстві це ЕДС (ендемічна діарея свиней), що супроводжується значною смертністю поросят. Не будемо акцентувати увагу на захворюванні, оскільки в різних виданнях і так забагато інформації, загостримо увагу лише на вкрай важливих речах стосовно заходів боротьби.

Розвиток клінічної форми захворювання та термінові заходи.

Для мінімізування страждання новонароджених поросят та всіх поросят віком до 10 днів піддаються евтаназії. Поросята старше 10-денного віку важко хворіють, але виживають. Часто трапляються випадки

Категорія: Ветеринарія

Наші партнери

Компанія Tekro

Контакти

Телефон блогу 1Тел. : (044) 239-17-74

Телефон блогу 2Факс: (044) 239-17-75

Пошта блогу/електронна адресаE-mail: pig@tekro.ua

Карта проїзду

04071, м. Київ, Україна, вул. Спаська, 5, оф. 60

Зворотній зв'язок