Ветеринарія

Хвороби, технологічні карти обробок.

Ветеринарія свиней в Україні — Свинарство - цікавий блог

Центр репродуктивної функції у свиноматок, як і в інших видів самок знаходиться у центральній нервовій системи (ЦНС), а відтворна функція регулюється складною нейрогуморальною системою (епіфіз, гіпоталамус, гіпофіз, яєчники та матка) (рис. 2.1). 

Категорія: Відтворення
Вівторок, 24 січня 2017 14:11

СХРЕЩУВАННЯ У СВИНАРСТВІ

На сьогоднішній день, у зв’язку з інтенсивним розвитком галузі свинарства, перед спеціалістами багатьох господарств, гостро стоять такі завдання:

  • отримання максимальної кількості поросят на свиноматку за опорос / рік (в переважній більшості господарства хочуть досягти близько 32 поросят на свиноматку за рік);
  • вирощування власного ремонтного молодняку – відсутність потреби у завезенні ремонтних свинок з інших господарств (з одного боку це дає можливість уникати потрапляння нових, для даного господарства хвороб, однак генетика постійно розвивається та удосконалюється, тому введення нових тварин дає можливість створити генетично повноцінне поголів’я;
  • отримання тварин з найвищим статусом здоров’я;
Понеділок, 23 січня 2017 15:21

КОЛІБАКТЕРІОЗ ПОРОСЯТ

Однією з вагомих причин недоотримання бажаного результату в відгодівлі свиней є колібактеріоз. 

Колібактеріоз – гостре інфекційне захворювання новонароджених поросят, що характеризується проносом, септицемією, інтоксикацією, зневодненням організму та високою смертністю.
Хвороба розповсюджена в різних господарствах в більшій чи меншій мірі, а загибель порося в перший тиждень життя складає близько 50%.

Категорія: Ветеринарія

Поросята швидко ростуть і розвиваються, а тому потребують надходження значної кількості поживних речовин. 

Беззаперечним э той факт, що протягом перших 10 днів життя жива маса поросят збільшується майже в 2–2,5 рази, за 30 – у 6–8, за 60 днів – у 16–22 рази і більше.

У ранньому віці поросята значно інтенсивніше використовують поживні речовини для росту організму, ніж молодняк старшого віку. Так, на підтримання життя вони витрачають

Наші партнери

Компанія Tekro

Пошук на сайті

Популярні статті

Контакти

Телефон блогу 1Тел. : (044) 239-17-74

Телефон блогу 2Факс: (044) 239-17-75

Пошта блогу/електронна адресаE-mail: pig@tekro.ua

Карта проїзду

04071, м. Київ, Україна, вул. Спаська, 5, оф. 60

Зворотній зв'язок