Ветеринарія

Хвороби, технологічні карти обробок.

Ветеринарія свиней в Україні — Свинарство - цікавий блог
Середа, 21 червня 2017 20:05

ВИЗНАЧЕННЯ КОНЦЕНТРАЦІЇ СПЕРМИ

Нині штучне осіменіння свиноматок широко використовується в усьому світі, однак ступінь його використання в різних країнах сильно варіює. 

Щорічно у світі проводиться приблизно 19 млн. осіменінь, з яких у 99% випадків використовується сперма кнурів, що зберігалася за температури 15–17 °С. Крім цього відомо, що 85 % осіменінь проводиться спермою кнурів отриманою в той же день або у наступний. Тому, з метою забезпечення інтенсивного використання штучного осіменіння, необхідно отримувати якісну сперму з відповідною концентрацією.

Відомо, що на заплідненість та багатоплідність свиноматок впливає цілий ряд факторів одним з яких є концентрація сперми.

Концентрація сперми – це кількість статевих клітин в 1 мл сперми.

На сьогоднішній день, для визначення концентрації сперми кнурів, можна використовувати фотоелектроколориметри, спектрофотометри; порівняння каламутності розбавленої сперми зі спеціально відкаліброваними стандартами; визначення об’єму або ваги сперміїв у пробірці після центрифугування та використання портативних фотометрів.

Категорія: Відтворення

Від кнурів, як і від решти видів самців отримуємо надзвичайно цінний та складний продукт – сперму.

Сперма – продукт сім’яників та придаткових статевих залоз, що виділяється під час еякуляції і складається зі сперміїв і плазми.

Спермій – статева клітина самців. Складається з головки, шийки, тіла і довгого хвостика. Кожна структура спермія виконує певну функцію: головка відповідає за спадкову інформацію, шийка – за активацію руху, тіло – за метаболічні процеси і хвостик – за рухливість. Спермії містять 75,4 % води і 24,6 % сухої речовини (білки, ліпіди, мінеральні речовини).

Категорія: Відтворення

Наші партнери

Компанія Tekro

Пошук на сайті

Популярні статті

Популярні теги

PigMatic Визначенняконцентраціїсперми Звездчатаяагглютинацияспермиевхряка Зірчастааглютинаціясперміївкнура Качествоспермыхряка Концентрациспермыхряков Концентраціясперми Концентраціяспермикнурів Нарушениеусловийкормления Определениеконцентрацииспермы Половаяохотасвиноматок Половойциклсвиноматок Рефлекснеподвижностиусвиноматок Середовищедлярозрідженняспермикнурів Сигналисвиноматокувідтворенні Сигналысвиноматокввоспроизведении Синтетическиесредыдляразжиженияспермыхряков Синтетичнісередовищадлярозрідженняспермикнурів Спектрофотометри Средадляразжиженияспермыхряков Стадииполовогоцикласвиноматок Степениразреженияспермыхряковпроизводителей Ступенірозрідженняспермикнурівплідників Технологияглубокойзаморозкиспермыхряков Технологічнийритмвідтвореннясвиней Технологіяглибокогозаморожуванняспермикнурів Фотоелектроколориметри Фотометри Якістьспермикнура свині

Контакти

Телефон блогу 1Тел. : (044) 239-17-74

Телефон блогу 2Факс: (044) 239-17-75

Пошта блогу/електронна адресаE-mail: pig@tekro.ua

Карта проїзду

04071, м. Київ, Україна, вул. Спаська, 5, оф. 60

Зворотній зв'язок